Strona zablokowana

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Strona zablokowana

Postprzez siwyZ » N mar 18, 12 14:00

Witam mam pytanie do administracji mianowicie od 2 dni moje forum www.ncteam.ugu.pl jest zablokowane ? jaki jest powód zablokowania ? a forum jest głownie o motoryzacji ogólnej. pozdrawiam
siwyZ
 
Posty: 3
Dołączył(a): N mar 18, 12 13:53

Re: Strona zablokowana

Postprzez percoz » Pn mar 19, 12 11:57

Konto zostało odblokowane.

Blokada konta została nałożona z powodu braku aktywności (braku logowania do Panelu Klienta w ciągu ostatnich 3 miesięcy) oraz braku potwierdzenia aktywności konta za pomocą linków zawartych w wiadomościach wysyłanych na skrzynkę e-mail powiązaną z kontem.

Aby uniknąć blokady z tego powodu w przyszłości, proszę sprawdzać skrzynkę pocztową powiązaną z kontem, lub regularnie logować się w Panelu Klienta.

--------------

Informacje na forum dotyczące blokowania nieaktywnych kont:
http://www.ugu.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=2751&sid=36e3ce8252f7eb489ffafcb75080660d
oraz
http://www.ugu.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=2720&sid=36e3ce8252f7eb489ffafcb75080660d
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Strona zablokowana

Postprzez siwyZ » Pn mar 19, 12 19:05

Witam ok bede o tym pamietać ale jest nadal problem coprawda popołudniu strona działała ale aktualnie dalej pisze ze jest zablokowana ? :( w czym tkwi problem ?
siwyZ
 
Posty: 3
Dołączył(a): N mar 18, 12 13:53

Re: Strona zablokowana

Postprzez percoz » Wt mar 20, 12 00:32

Strona nie jest zablokowana. Wyczyść cache przeglądarki, wtedy strona powinna ładować się poprawnie.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Strona zablokowana

Postprzez siwyZ » Wt mar 20, 12 18:37

percoz napisał(a):Strona nie jest zablokowana. Wyczyść cache przeglądarki, wtedy strona powinna ładować się poprawnie.



oki dzieki wielkie działa temat mozna zamknac :) pozdrawiam
siwyZ
 
Posty: 3
Dołączył(a): N mar 18, 12 13:53

Re: Strona zablokowana

Postprzez falcoon » Wt mar 20, 12 18:59

Witam, wykorzystam ten temat aby nie zaśmiecać forum.
Mam ten sam problem co kolega siwyZ.

Forum rodzimki.ugu.pl zostało zablokowane ze względu na brak mojego logowania do panelu klienta, a nie logowałem się tam gdyż najzwyczajniej nie miałem takiej potrzeby.

Obiecuję częściej sprawdzać maila :)

I poproszę o odblokowanie forum :)
falcoon
 
Posty: 2
Dołączył(a): N lip 17, 11 15:36

Re: Strona zablokowana

Postprzez forumis » Wt mar 20, 12 22:20

Witam, tak jak wyżej, wykorzystując ten temat bardzo proszę o odblokowanie. Niestety też przeoczyłem sprawdzanie maila, bo forum działało wyśmienicie i serwer elegancko służył i myślę, że będzie służyć dalej :) Bardzo proszę o odblokowanie:
forumis.ugu.pl

Obiecuję regularne odwiedzanie maila ;))
Przepraszam i dziękuję.

forumis
forumis
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt mar 20, 12 22:05

Re: Strona zablokowana

Postprzez parox » Śr mar 21, 12 11:52

Ja jednak polecam uzycia formularza UGU dostepnego na stronie glownej. Na forum macie wolniejsze szanse na uzyskanie pomocy w odblokowaniu strony. Tam jednak, maile sa sprawdzane notorycznie przez administracje, co oznacza iz szybciej sie tym ktos zajmie.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: Strona zablokowana

Postprzez percoz » Śr mar 21, 12 12:14

Konta zostały odblokowane.

Blokada konta została nałożona z powodu braku aktywności (braku logowania do Panelu Klienta w ciągu ostatnich 3 miesięcy) oraz braku potwierdzenia aktywności konta za pomocą linków zawartych w wiadomościach wysyłanych na skrzynkę e-mail powiązaną z kontem.

Aby uniknąć blokady z tego powodu w przyszłości, proszę sprawdzać skrzynkę pocztową powiązaną z kontem, lub regularnie logować się w Panelu Klienta.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Strona zablokowana

Postprzez dustbowl » Śr sty 09, 13 17:43

Witam,

Dosięgnął mnie podobny problem jak przedmówcy, przez przerwę w czytaniu majli prowadzona przeze mnie strona ( dustbowl.ugu.pl ) została zablokowana. Bardzo bym prosił o odblokowanie strony, obiecuję poprawić się z czytaniem majli. Piszę tutaj ponieważ formularz do kontaktu na stronie glównej niesety nie działa - przypuszczalnie w związku wspomnianymi tam atakami na portal.

Z góry bardzo dziękuję,
Pozdrawiam :)
dustbowl
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr sty 09, 13 10:07

Re: Strona zablokowana

Postprzez percoz » Cz sty 10, 13 15:52

Blokada została nałożona z powodu braku potwierdzenia chęci dalszego użytkowania domeny. Aktywność można było potwierdzić za pomocą linku zawartego w wiadomościach e-mail wysyłanych na adres powiązany z kontem.

Konto zablokowane z tego powodu można odblokować samodzielnie po zalogowaniu się do Panelu Klienta. Należy postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Aby uniknąć blokady z tego powodu w przyszłości, należy logować się do Panelu Klienta przynajmniej raz na 2 miesiące, lub potwierdzić chęć dalszego użytkowania strony gdy na adres e-mail powiązany z kontem przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron