Błąd 500 na mojej stronie

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Błąd 500 na mojej stronie

Postprzez Koncertyxx » Cz cze 28, 12 20:14

Witam ponownie :)
Chyba wszyscy mnie już tu mają dość jednak napotkałem kolejny problem, który postał dzisiaj i nie ukrywam, że bardzo mocno mnie martwi :(
Mianowicie. Mam domenę http://koncerty.one.pl/ podpiętą na dns ns1.ugu.pl oraz ns2.ugu.pl, wszystko śmigało perfekcyjnie, aż dzisiaj dostałem informację od mojej współpracowniczki, że na stronę nie da się wejść. Sprawdziłem to oczywiście. Na stronie nie jest nic napisane, lecz jak patrzę na pasek adresu przyczyną jest błąd 500 czyli jak wynika z mojej skromnej amatorskiej wiedzy chyba Internal serwer error. Dodam również, że nie ma problemów do logowania się do panelu a strony są tam wszystkie jak i domeny i bazy danych, ogółem pokazuje niby, że wszystko działa. Kolejną chyba ważną informacją jest fakt, że pozostałe strony (tylko, że niestety wszystkie są na lokalnych domenach ugu.pl) działają poprawnie. W czym leży problem ? Czy czekać aż odświeżą się dns (24h) ? nie mam pojęcia co ja mogę z tym zrobić a fakt, że moi czytelnicy nie mają dostępu do moich artykułów, które są pisane na bieżąco mnie dobija, a konkurencyjne portale z mojego miasta w tym czasie działają pełną parą. Dziękuję z góry za pomoc, gdyż zawsze można tu na kogoś liczyć :) W tym przypadku chyba pozostaje tylko administracja :)
Koncertyxx
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr lut 22, 12 11:23

Re: Błąd 500 na mojej stronie

Postprzez Koncertyxx » Pt cze 29, 12 20:11

Strona nadal nie działa !!! piszę ten post ze względu na to, że temat zsunął się niżej i może zostać pominięty !!! Jak patrze po tematach nie tylko ja mam ten problem :) Proszę administrację o pomoc :)
Koncertyxx
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr lut 22, 12 11:23

Re: Błąd 500 na mojej stronie

Postprzez percoz » Wt lip 03, 12 11:38

Nastąpiła mała awaria jednego z serwerów, która została usunięta w ciągu kilku godzin od momentu jej pojawienia się. Wszystkie usługi powinny działać prawidłowo.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron