Nie można połączyć z FTP

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Nie można połączyć z FTP

Postprzez ZaXer » Pt lip 13, 12 19:41

Witam.
Piszę tutaj, bo wystąpił u mnie błąd przy robieniu strony. Nie wiem czy to ten dział, czy nie, bo nie orientuję się jeszcze zbytnio co i jak z tym html'em, więc nie bijcie jakby co. Podczas gdy robiłem sobie stronę, wszedłem na Total Commander. Tam wchodzę w zakładkę FTP, nowe połączenie. Tam niby wszystko wypełniam dobrze (tak jak w poradniku). Wszystko wypełnione, sialala, wciskam Połącz i po chwili wyskakuje mi "Nawiązanie połączenia nie powiodło się"... Co jest? Usunąłem stronę, zrobiłem jeszcze raz i dalej to samo.. Proszę o pomoc.

Nie wiem, czy warto to dodać, ale wszystko robiłem zgodnie z tym poradnikiem: http://www.youtube.com/watch?v=2cRc9cxJqSg
Ostatnio edytowano So wrz 29, 12 21:26 przez wargo, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Tytuł tematu
ZaXer
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt lip 13, 12 19:37

Re: Prośba o pomoc.

Postprzez percoz » Wt lip 17, 12 18:33

Musiałeś podać nieprawidłowe dane. (informacje potrzebne do zalogowania się na konto FTP znajdują się w Panelu klienta w zakładce "Strony WWW -> Zarządzaj"). Zawsze możesz tez połączyć się za pomocą WebFTP dostępnego ze strony głównej ugu.pl i z Panelu klienta.

Jeżeli nadal nie uda Ci się nawiązać połączenia napisz proszę jakich danych użyłeś (oczywiście bez hasła)
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności