Brak Kategori w panelu admina

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Brak Kategori w panelu admina

Postprzez synces » So gru 08, 12 17:23

Witam mam problem mianowicie chodzi o to ze jesli loguje sie do paneluadministratora na swojej stronie kategorie ktore byly po lewej stronie funkcje jak style itp itd poprostu nie ma obrazkow kieruje pytanie z czym to jest zwiazane zastanawialem sie ze byc moze cos jest spierdolone w plikach lub nie mam obrazkow w jednym z folderow zalaczam zdj

http://ifotos.pl/zobacz/ttjpg_xenwnqa.jpg/
synces
 
Posty: 1
Dołączył(a): So gru 08, 12 17:11

Re: Brak Kategori w panelu admina

Postprzez taurus830 » So gru 08, 12 22:04

Ja Ci kolego powiem tak,iz od paru dni cos sie jebie na ugu,do mnie ktos sie wj..al na strone i bylem zmuszony ja usunac bo i tak moja 2 tygodniowa praca poszla w kanal,zalozylem zas dzisiaj i powtorka z rozrywki "brak mozliwosci wejscia na wlasna strone"
taurus830
 
Posty: 18
Dołączył(a): Pt gru 07, 12 19:14

Re: Brak Kategori w panelu admina

Postprzez percoz » Pn gru 10, 12 11:00

synces napisał(a):Witam mam problem mianowicie chodzi o to ze jesli loguje sie do paneluadministratora na swojej stronie kategorie ktore byly po lewej stronie funkcje jak style itp itd poprostu nie ma obrazkow kieruje pytanie z czym to jest zwiazane zastanawialem sie ze byc moze cos jest spierdolone w plikach lub nie mam obrazkow w jednym z folderow zalaczam zdj

http://ifotos.pl/zobacz/ttjpg_xenwnqa.jpg/


Prawdopodobnie problem leży w samym skrypcie, którego używasz.

Czy ta strona była używana już wcześniej i w panelu wyświetlało się wszystko prawidłowo? czy jest to świeża instalacja skryptu?
Jaki to skrypt?

taurus830 napisał(a):Ja Ci kolego powiem tak,iz od paru dni cos sie jebie na ugu,do mnie ktos sie wj..al na strone i bylem zmuszony ja usunac bo i tak moja 2 tygodniowa praca poszla w kanal,zalozylem zas dzisiaj i powtorka z rozrywki "brak mozliwosci wejscia na wlasna strone"


Jeżeli oczekujesz pomocy, to po zgłoszeniu problemu powinieneś poczekać na odpowiedź a nie kasować stronę. W przypadku usuniętej strony niestety nie jesteśmy w stanie nic zrobić.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron