Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez karolek » Cz sty 10, 13 13:16

Witam
Od wczoraj miało się coś zmienić na plus a nadal mam problem ze stronami.
Nie dość że nie można dostać się na ftp aby dać komunikat o problemach to i tak strony w ogóle nie działają.
Niestety, strony raz są raz ich nie ma. Informowanie typu: "już dzisiaj ruszą" jest wprowadzeniem w błąd - bo może dla kilku osób ruszyły, ale ja mam dalej problem.
Tak naprawdę czekam na konkret, więc proszę o informację w jakim czasie planujecie ten problem rozwiązać.
karolek
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz sty 10, 13 12:50

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez percoz » Cz sty 10, 13 15:48

Od dnia wczorajszego zarówno strony jak i dostęp do FTP powinny działać prawidłowo.

Podaj adres Twojej niedziałającej strony, abyśmy mogli to sprawdzić.

Dodatkowo, spróbuj się zalogować do FTP za pomocą panelu WebFTP dostępnego pod adresem https://www.ugu.pl/webftp, i daj znać czy się udało.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez karolek » Cz sty 10, 13 16:03

Miło mi że macie tak dobre zdanie o tym że "wszystko naprawione", ale nie jest.
Wiem jak się zalogować na ftp na wszystkie sposoby, więc będę wdzięczna za nie podchodzenie do problemu w sposób lekceważący.

Z programów typu "total"nie wejdę na ftp w ogóle, lub po chwili utracę połączenie.
Strony działają przez 5 minut, potem nie działają przez 2 godziny i tak w kółko - zanim "wywaliłam swoje żale" konsultowałam problem z osobami które mają niezależny ode mnie dostęp do internetu, sprawdzały czy jak u mnie nie działa - to u nich też. Więc nie - to nie jest wina mojego sprzętu, sieci, operatora, przeglądarki czy innych ciasteczek i cudów - to problem wychodzący z UGU.

WEB FTP wywala mi komunikaty o problemach z waszym serwerem i tak w koło - ale tutaj już mogę chociaż oglądać zawartość - próby zmian, kopiowania, niestety wypadają negatywnie.

Przepraszam od razu za złośliwości, wiem ataki, ale kurcze....przynajmniej niech nikt nie lekceważy użytkownika. Ja mam tutaj strony na próbę np. *******..ugu.pl i poważnie zastanawiam się nad ich przeniesieniem, zamiast rozważać z jakich opcji płatnych na ugu skorzystać.
Ostatnio edytowano Cz sty 10, 13 18:41 przez karolek, łącznie edytowano 1 raz
karolek
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz sty 10, 13 12:50

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez percoz » Cz sty 10, 13 17:37

Strona karolinasznura.ugu.pl u mnie ładuje się prawidłowo (sprawdzane na różnych komputerach z różnych sieci).

Jeżeli chodzi o WebFTP to podaj proszę treść komunikatów o błędach jakie dostajesz.

P.S. Moja poprzednia wypowiedź nie miała na celu okazywania lekceważenia, lecz uzyskanie większej ilości informacji dotyczących problemu.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez karolek » Cz sty 10, 13 18:40

W tej chwili wszystko już OK. Dzieki serdeczne.
Komunikat na stronie WEB FTP wywalał mi następujący:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@ugu.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
karolek
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz sty 10, 13 12:50

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez Miczkus » Pt sty 11, 13 18:58

Potwierdzam, mam ten sam problem z FTP, ale reszta działa bez problemu.
Korzystam z Firefoxa.
Avatar użytkownika
Miczkus
 
Posty: 10
Dołączył(a): N sie 19, 12 20:23

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez Grzeg » N sty 13, 13 21:54

Czy nadal trwają jakieś prace techniczne ?, bo nie mogę połączyć się z FTP z jednych z moich stron.
Avatar użytkownika
Grzeg
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn sty 07, 13 14:03

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez lysyadin » Pn sty 14, 13 09:31

Witajcie Panowie,

Chciałem zapytać czy działa wam Webftp? Przez samego ftp poprzez totalcommander moge sie zalogowac chociaz czasami przerywa.
Mam tez inne pytanko... Czy jest mozliwosc (bo przesylanie pojedynczych malych plikow trwa wiecznosc) rozpakowanie zip poprzez Webftp ??
Wrzucilem na serwer zipa, korzystam z funkcji unzip i kiszka... nic sie nie dzieje...
Czy są moze jakieś skrypty, czy cokolwiek umozliwiajace rozpakowanie zip juz na serwerze?
lysyadin
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn sty 14, 13 09:28

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez Grzeg » Wt sty 15, 13 09:43

lysyadin napisał(a):Witajcie Panowie,

Chciałem zapytać czy działa wam Webftp? Przez samego ftp poprzez totalcommander moge sie zalogowac chociaz czasami przerywa.


Nie u mnie nie działa.
Avatar użytkownika
Grzeg
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn sty 07, 13 14:03

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez percoz » Wt sty 15, 13 12:06

WebFTP już działa.

Nie powinno być również problemów z dostępem do FTP za pomocą programów zewnętrznych.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez lukes » Cz sty 17, 13 20:15

Sprawdzam dopiero tego hosta i juz na starcie nie moge polaczyc sie przez ftp czy wejsc na strone prosze o szybka odpowiedź i mam nadzieje rozwiazanie problemu. www.L24fun.ugu.pl
lukes
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz sty 17, 13 20:11

Re: Nadal nie działają strony, nie można dostać się na ftp

Postprzez percoz » Śr sty 23, 13 12:56

Strona działa prawidłowo - pokazuje się panel instalacji. Nadal masz problem z dostępem przez FTP?
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności