Nie ma Polskich znaków na stronie ugu

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Nie ma Polskich znaków na stronie ugu

Postprzez Blind730 » N kwi 27, 14 19:29

Witam, mam problem z polskimi znakami. Gdy chciałem dodać post na forum wyskoczył mi taki błąd:


Kod: Zaznacz cały
Could not insert new word matches

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 5, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('regulamin', 'x', 'treme', 'total', 'wrestling', 'użytkownik', 'wraz', 'rejestracją', 'zobowiązuje', 'się', 'przestrzegania', 'zasad', 'panujących', 'forum.', '1.zabronione', 'jest', 'używanie', 'nicków', 'które', 'zawierają', 'słownictwo', 'powszechnie', 'uznawane', 'wulgarne', 'obrażają', 'osoby', 'trzecie', 'bądź', 'też', 'naruszają', 'wszelkie', 'normy', 'etyczne', 'religijne.', 'nicki', 'naruszające', 'będą', 'momentalnie', 'zmieniane', 'przez', 'administracje', '2.zabrania', 'umieszczaniu', 'forum', 'treści', 'niezgodnych', 'prawem', 'polskim', 'obraźliwych', 'niekulturalnych.', '3.zabrania', 'reklamowania', 'stron', 'podobnej', 'tematyce', 'chatboxie', 'pw.', '4.zabronione', 'nadużywanie', 'władzy', 'moderatorów', 'administratorów', 'bez', 'przyczynowe', 'banowanie', 'nie', 'uzasadnione', 'zmiany', 'profilu', 'użytkownika', 'itd.', '5.za', 'każde', 'naruszenie', 'regulaminu', 'administracja', 'prawo', 'wystawienia', 'ostrzeżenia', 'tzw.', 'warna', 'walki', '1.na', 'napisanie', 'wejścia', 'ringu', 'gracz', '24', 'godziny', 'założenia', 'wątku', 'walką', 'jeśli', 'tego', 'zrobi', 'automatycznie', 'przegrywa', 'walkę.', '2.na', 'odpisanie', 'walce', 'godziny.jeśli', 'traci', 'inicjatywę', 'którą', 'przejmuje', 'jego', 'rywal.', '3.jeśli', 'niezadowolony', 'sędziowania', 'swojej', 'zgłoszenia', 'administracji', 'która', 'rozpatrzy', 'decyzję', 'sędziego.', 'pisanie', 'tematów', 'postów', '4.na', 'pisz', 'poprawnie', 'taki', 'sposób', 'aby', 'każdy', 'mógł', 'cię', 'zrozumieć.', 'przestrzegaj', 'interpunkcji', 'ortografii', 'stylistyki.', 'umiesz', 'sobie', 'tym', 'poradzić', 'zainstaluj', 'przeglądarkę', 'internetową', 'mozilla', 'firefox', 'edytor', 'tekstu', 'microsoft', 'word', 'lub', 'wersję', 'darmową', 'openoffice.org.', 'programy', 'podkreślą', 'błędy.', 'możesz', 'pisać', 'quot', 'ogonków', 'nadużywaj', 'emotikonek', 'dużych', 'liter', 'capslockiem', 'oraz', 'wykrzykników', 'pytajników.', 'zamiast', 'dziesięciu', 'daj', 'dwa.', 'temat', 'podbić', 'jedynie', 'wtedy', 'gdy', 'problem', 'został', 'rozwiązany', 'nikt', 'odpisuje', 'temacie.', 'zakaz', 'pisania', 'posta', 'pod', 'postem.', 'nazwa', 'tematu', 'obrazować', 'krótko', 'twój', 'problem.', 'więc', '8222', 'pomocy', '8221', 'jak', 'zrobić', 'itp.', 'kolorem', 'czerwonym', 'ponieważ', 'zarezerwowany', 'dla', 'moderatorów.', 'sędzia', '1.musi', 'być', '100', 'bezstronny.', '2.musi', 'mieć', 'doświadczenie.', '3.sędziom', 'może', 'tag', 'team', 'partner.', 'postaci', '1.postać', 'zmieniona', 'trakcie', 'walki.', '2.przejęcie', 'obecnej', 'możliwe', 'dniowej', 'nieobecności.', 'miłej', 'gry', 'życzy')

Line : 267
File : functions_search.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/


Bardzo proszę o pomoc bo dawno się nie bawiłem w tego typu rzeczy i nie wiem jak to naprawić
Blind730
 
Posty: 1
Dołączył(a): N kwi 27, 14 19:18

Re: Nie ma Polskich znaków na stronie ugu

Postprzez wargo » Cz maja 01, 14 16:15

Ustaw kodowanie bazy na latin
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron