** WAŻNE ! ** kolejny problem ;/

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

** WAŻNE ! ** kolejny problem ;/

Postprzez ciasteczkowo » Pt maja 09, 14 13:54

Siemanko!
Ostatnio dodałem temat o błędzie na mojej stronie, lecz nikt mi na niego nie odpowiedział. Nie dziwię się , bo wiem , że słabo rozpisałem błąd , który mnie dotyczy. Więc zacznę wszystko od nowa :
Postanowiłem założyć serwer Counter Strike 1.6. Chciałem do serwera dołączyć forum , lecz chciałem aby było całkowicie za free. Tak właśnie trafiłem na ugu.pl . Zrobiłem konto , praktycznie zrobiłem wszystko źle , ponieważ nigdy wcześniej nie robiłem sobie forum ani stronki. Dlatego też postanowiłem zrobić wszystko od nowa zgodnie z poradnikiem z internetu. Założyłem nową skrzynkę e-mail . Wszystkie hasła zapisałem poprawnie. Lecz strona dalej nie działała , wyskakiwał mi błąd
( http://zapodaj.net/f87ee311a4aea.png.html ) . Dlatego poprzez Total Comannder wgrałem phBB by pszemo. Wszystko robiłem dalej zgodnie z poradnikiem (poradnik jest dobry , bo kolega robił kiedyś także zgodnie z nim i miał wszystko dobre) .
Po zakończeniu wszystkiego forum powinno normalnie działać , lecz zamiast poprawnego uruchomienia stronki, wyskakuje mi kolejny błąd ( http://zapodaj.net/8635b876085fe.png.html ) . Nie wiem dlaczego tak się dzieję . ;/

PROSZĘ O POMOC ! Najpóźniej jutro chciałbym już zacząć działać na tym forum.
ciasteczkowo
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz maja 08, 14 00:27

Re: ** WAŻNE ! ** kolejny problem ;/

Postprzez wargo » N maja 11, 14 12:07

Masz w głównym katalogu index.php?
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Re: ** WAŻNE ! ** kolejny problem ;/

Postprzez ciasteczkowo » N maja 11, 14 14:59

Tak mam.
ciasteczkowo
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz maja 08, 14 00:27

Re: ** WAŻNE ! ** kolejny problem ;/

Postprzez wargo » Pn maja 19, 14 22:01

Jaki adres? Możesz przesłać screen z FTP?
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności