Brak dostępu do forum

Tutaj należy zgłaszać problemy z działaniem serwisu.

Brak dostępu do forum

Postprzez andronikus » N kwi 16, 17 22:20

Witam


Nie mogę ze swojego kompa a w zasadzie ze wszystkich swoich komputerów zalogować się na forum. Użytkownicy forum na szczęście problemów nie mają ale wygląda na to, że tylko ja (admin) forum nie może się dostać do strony www. strasznie długo myśli i ostatecznie pojawia się komunikat time out. Wyczyściłem cache przeglądarki i to też nic nie dało. O co kaman? Ale mogę wejść przez proxy, wtedy wszystko gra. strona ładuje się i mogę sie zalogować do panelu. Inaczej nie ma opcji.
andronikus
 
Posty: 4
Dołączył(a): N kwi 16, 17 22:18

Re: Brak dostępu do forum

Postprzez percoz » Wt kwi 18, 17 10:18

Wygląda to na problemy z łączem gdzieś po drodze, od Ciebie do naszych serwerów. Prawdopodobnie są to problemy przejściowe.

Jeżeli u innych strona działa (u Ciebie również przy połączeniu przez proxy) to z samą stroną od strony hostingu wszystko działa prawidłowo.

Jeżeli problem nadal występuje, to podaj proszę adres strony której dotyczy zgłoszenie.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Brak dostępu do forum

Postprzez andronikus » Wt cze 06, 17 11:03

witam

w końcu zadziałało, ale mam inny problem. Długo nie logowałem się i zapomniałem hasła admina. Problem w tym, że jak próbuję odzyskać hasło przez link na mail to nic nie przychodzi. i tak już od tygodnia próbowałem wielokotnie ale nic nie przyszło na skrzynkę. Czy jest jakiś inny sposób, żeby to obejść? Inny admin forum nie ma opcji zresetowania mojego hasła ponieważ otrzymuje komunikat, że nie jest zalożycielem forum i nie posiada uprawnień
andronikus
 
Posty: 4
Dołączył(a): N kwi 16, 17 22:18

Re: Brak dostępu do forum

Postprzez percoz » Pn cze 12, 17 18:08

Jeżeli utracił Pan hasło do konta administratora na swoim forum działającym na naszym hostingu, a wysyłanie wiadomości e-mail nie zostało prawidłowo skonfigurowane w skrycie forum, to może Pan spróbować zmienić hasło bezpośrednio w bazie danych, Niestety dokładny sposób wykonania takiej zmiany zależny jest od skryptu forum jakiego Pan używa.

Jeżeli ma pan ustanowione inne konto administracyjne do swojego forum, może Pan również z tego konta skonfigurować prawidłowo metode wysyłania wiadomości e-mail z forum, aby spróbować odzyskać hasło za pomocą opcji odzyskiwania hasła.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron