DragOn.ugu.pl - Portfolio i nie tylko.

Zapoznaj się z zasadami tego działu
Zareklamuj swoją stronę utworzoną w serwisie UGU.PL

DragOn.ugu.pl - Portfolio i nie tylko.

Postprzez dragonhomey » Wt mar 22, 11 22:22

www.DragOn.ugu.pl

- Moje portfolio
- Moj blog
- Poradniki
- Pobieralnia
...i wiele wiele wiecej

Zapraszam na strone ktora jest w budowie, niektore funkcje dzialaja a niektore nie, strona jest w fazie rozwoju, zaprogramowana od podstaw przezemnie oraz posiada layout rowniez zrobiony przezemnie. Jest to strona HTML
skladajaca sie glownie z grafiki poniewaz chcialem aby byla przyjemna dla oka.

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam!
dragonhomey
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt mar 18, 11 14:56

Re: DragOn.ugu.pl - Portfolio i nie tylko.

Postprzez parox » Śr mar 23, 11 04:05

Muszę przyznać, iż jestem pod wrażeniem. A niestety takie w moich oczach trudno zyskać. Masz duży potencjał i dobry ruch w ręce. Jedyne co mnie irytuje, to brak możliwości łatwego przechodzenia z podstron do innych. (Patrz http://www.dragon.ugu.pl/zamow.html )

Ogólna ocena 8/10 - Idziesz w dobrym kierunku i tak trzymaj. W końcu zaczniesz bardzo solidnie zarabiać na tym co robisz.

Pozwolisz iż zachowam parę Twoich informacji, gdyż kto wie co mi do głowy wpadnie.
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: DragOn.ugu.pl - Portfolio i nie tylko.

Postprzez dragonhomey » Śr mar 23, 11 09:50

Dosyc trudne przechodzenie? no może troche, ale zrobilem w taki sposob aby troszke rozbudowac.
W przyszlosci dodam tez poradniki jak przy uzyciu darmowych i legalnych programow zrobic podbna lub taka sama
strone, informuje rowniez ze ta strona jest moją pierwsza, a kodwania podstawowego w html nauczylem sie pierwszego dnia.
Obecnie jeszcze musze podszkolic sie w html-u poniewaz jescze duzo do programisty html mi brakuje. Dzieki ze ktos z poza moich znajomych mnie docenil, jesli macie jakies ciekawe pomysly na strone - piszcie, jesli potrzeba wam jakiejs grafiki to zapraszam na www.dragon.ugu.pl/zamow.html .

Mysle ze menu w dziale dragon jest za malo rozbudowane, jak ktos ma jakis ciekawy pomysl to z pewnoscia taki pomysl zamienie w czyn, dodadkowo dodam pare rzeczy ulatwiajacych nawigacje na stronie :P

Pozdrawiam.
dragonhomey
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt mar 18, 11 14:56


Powrót do Reklamy stron UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności