[pompki] - forum

Zapoznaj się z zasadami tego działu
Zareklamuj swoją stronę utworzoną w serwisie UGU.PL

[pompki] - forum

Postprzez napompowany » So sty 28, 12 17:06

ObrazekNazwa - Aktywni w ruchu

Opis Forum aktywniwrychu.ugu.pl postanowiłem postawić na skrypcie SMF ponieważ jest szybki lekki i dość ładnie i schludnie chodzi i co najważniejsze jest łatwy dla potencjalnego użytkownika, który do mnie zawita. Skąd pomysł na forum hmmmm stąd że w polskim internecie na próżno szukać, for o tematyce treningów domowych takich jak pompki, przysiady, brzuszki aeroby.... Może są fora gdzie opiszą tobie lakonicznie tak rób ręce tak nogi tak tamto itp, albo z wielkim żalem odpiszą poszukaj w google. Wiele osób nie wie jakie pompki są dla zdrowia znakomite, a jakie brzuszki , przysiady i jeszcze więcej nie wie jak dobrze wykonać te ćwiczenia. Dlatego postanowiłem założyć forum dla każdego kto chce uprawiać sport w własnym mieszkaniu, od dziecka po starszą kobietę, pomóc w sposób rzeczowy i dokładny , na forum są kategorie poukładane w sposób zrozumiały schludny i trafiający do użytkownika.Forum postawiłem dopiero 2 dni temu więc proszę nie dziwić sie ze jest puste jak kociołek krasnala za tęczą :)


Adres forum http://www.aktywniwruchu.ugu.pl


Rozwijając powyższa myśl:

Forum aktywniwruchu.ugu.pl postanowiłem założyć z własnej inicjatywy ponieważ bardzo cenie ćwiczenia w domu . W polskim internecie próżno szukać for o tematyce związanych z pompkami , brzuszkami, przysiadami itp , dlaczego ponieważ wiele osób uważa te ćwiczenia za mało popularne i promują siłownie itp. Owszem jeżeli wygogluje się "pompki, pompki na krzesłach, pompki ćwiczenia, brzuszki przysiady itp" zobaczymy kilka stron gdzie są posty związane z tym ćwiczeniem. Jednak nadal nie ma tego jedynego forum o tym sporcie, o tych ćwiczeniach. Dlatego forum aktywniwruchu.ugu.pl jest pierwszym forum w Polsce o tej tematyce. Zadaniem forum będzie promowanie, tych jakże wspaniałych ćwiczeń w zapomnianego na rzecz innych nowych i innowacyjnych ćwiczeń na siłowni.

Nasze forum będzie pomagać osobom chcącym nauczyć się jak poprawnie wykonywać to ćwiczenie. Oraz będziemy chcieli złączyć sympatyków tych ćwiczeń w jednym miejscu jakim jest to forum.

Rejestrując się na forum dowiesz się:

- jaki rodzaj pompek jest przeznaczony na daną partie mięśni,
- brzuszki jak budują korpus, jak wzmacniają mięśnie, jak rzeźbią , jak niszczą boczki hehe
- zobaczysz na własne oczy treningi , rozpis porady o przysiadach itp ,
- uzyskasz pomoc w ułożeniu treningu, diety ,
- dowiesz się jakie akcesoria stosować aby spotęgować ćwiczenie, i wiele innych cennych porad.
napompowany
 
Posty: 2
Dołączył(a): So sty 28, 12 15:29

Re: [pompki] - forum

Postprzez napompowany » Pt lut 24, 12 12:40

Zapraszam :)
napompowany
 
Posty: 2
Dołączył(a): So sty 28, 12 15:29


Powrót do Reklamy stron UGU.PL

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron