dla miłośników Dragon Ball

dla miłośników Dragon Ball

Postprzez Devils » Pt sie 24, 07 13:17

www.dblegendos.ugu.pl w danej chwili posiadamy sporo info, ale trzeba jeszcze wiele artów poprawić:) multi tez sporo.
Devils
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pt sie 03, 07 17:12

Postprzez Trystek » Pt sie 24, 07 16:34

i co z tego jak nawet nie potrafisz przeczytać regulaminu tego działu...
zal.pl dawno nie widziałem już poprawnie napisanej reklamy strony
albo poprostu większość ludzi nie wie, że należy przestrzegać zasad, albo każda nowa osoba na tym forum to dziecko neostrady :???:
coraz częściej się zdarza, że ludzie nie potrafią czytać lub pisać, w tym przypadku jak widać czytać (regulaminu) :neutral:
a te pojedyńcze warny i wywalanie tematów do kosza dużo nie dawają...
a co do stronki to instalacja php fusion do najtrudniejszych nie należy :P
stopka mnie normalnie powaliła :lol:
Avatar użytkownika
Trystek
 
Posty: 716
Dołączył(a): Wt cze 12, 07 22:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Devils » Pt sie 24, 07 17:58

twoje zdanie nie moje. Neostrada to internet nie dziecko chyba, że chcesz coś innego przez to powiedzieć. a co do instalacji to wiadome że php-fusion to jest najłatwiejsze xD przynajmniej przez tyle wiem ile neta mam to ze3 miesiące, więc pierwsze co chciałem mieć to stronę internetową :) w htmlu za dużo zabawy, więc
darowałem sobie. a co do regulaminu to ja wogule nie czytałem. po prostu musiałem wyjść i na szybkiego pisałem jak widać. a co do stopki co w tym śmiesznego zastanawia mnie to?

a teraz dostane warna xD
Devils
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pt sie 03, 07 17:12

Postprzez przytulanek81 » Pt sie 24, 07 19:44

www.żal.pl też się przyłączam że lipa z strony.
Odwiedziłem stronę używając FF, i zobaczyłem lipnie zrobiony szablon, który nie dosyć że rozszerza stronę, robiąc dolny pasek przesuwu (dawno tego nie widziałem), to strona nie jest wyśrodkowana względem tła, tzn z lewej strony ramek strony widać tło, a z prawej już tła nie widać.
Odpalając ie zobaczyłem że tło jest równo z lewej i prawej strony, ale także jest dolny suwak.
A co do stopki, to faktycznie tekst jest śmieszny (co oznacza słowo kradzejstwo?)
przytulanek81
 
Posty: 17
Dołączył(a): So maja 05, 07 19:39

Postprzez Devils » Pt sie 24, 07 22:41

mam pytanie. jakie kradzejstwo? nic takiego nie pisałem po za tym takiego słowa chyba niema? a thema nie robiłem tylko obrazki dodałem wiec nie do mnie pretensja:) ja tylko reklamuje stronie nie wiedziałem, że jest jakaś o cena stron xD a co to FF jakaś przeglądarka:) chciał bym się dowiedzieć:) a tak właściwie to ja liczyłem na znacznie gorsze oceny xD np. takie "Do Kosza" :D
Devils
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pt sie 03, 07 17:12

Postprzez Trystek » So sie 25, 07 07:48

Devils napisał(a):jakie kradzejstwo? nic takiego nie pisałem

to zobacz do stopki :D złodziejstwo :mrgreen: chyba też nie ma takiego słowa :P
Devils napisał(a):liczyłem na znacznie gorsze oceny xD np. takie "Do Kosza" :D

/move kosz
może być? :lol:
Avatar użytkownika
Trystek
 
Posty: 716
Dołączył(a): Wt cze 12, 07 22:40
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Ocena stron

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron