Strona 1 z 1

Jak wypozycjonowac strone flash ?

PostNapisane: Pn cze 01, 09 22:08
przez Hapinho
No to teraz ja sie zabawie :D
sluchajcie, jak moge dobrze a nawet bardzo dobrze wypozycjonowac swoja strone ? problemem jest to ,ze strona jest we flashu, tak wiec wyszukiwarki nie moga pobierac tresci zawartychna stronie, przez co trac na pozycjonowaniu ... jakies pomysly ??

a moze polecacie linki24.pl lub linkme ?? ktora wymiana linkami jest najkorzystniejsza ?

pozdro ;)

Re: Jak wypozycjonowac strone flash ?

PostNapisane: So cze 06, 09 18:27
przez yahhoo
Też próbowałem wypozycjonować stronę we flash i jest to bardzo trudne :D, po pierwsze musisz powpisywać odpowiedniki meta dane w samych plikach flash jeszcze przed kompilacją, potem pododawaj ją do katalogów internetowych i zareklamuj na swoich pozostałych stronach www. Temat jest rzeka poszukaj w google najlepiej mieć potężne zaplecze w postaci swoich dobrze wypozycjonowanych serwisów :D albo sporo kaski na zareklamowanie niej np. w panoramie firm, yellow pages i tysiącu innych :D przejrzyj sobie źródła stron dobrze wypozycjonowanych we flashu zobaczysz tam kilka myków ;) np taka strona autorstwa mojego znajomego kobi-sushi.pl

Re: Jak wypozycjonowac strone flash ?

PostNapisane: N cze 06, 10 11:20
przez kseiko
OMG heh - jak sie nie umie pozycjonować strony flash to jest to trudne - a raczej jak sie nie wie :D
Pozycjonowanie strony flash jest banalnie proste - używa sie najczęściej metody czarnego pozycjonowania opartej na ukrytym tekście na stronie preloadera bądź loadera - w zależności od metody istnieje mnóstwo rozwiązań jak można w prosty sposób wypozycjonować stronkę flash - jak będę miał więcej czas bo na razie zawalony robota od A do Z jestem - to przygotuje parę sposobów pozycjonowania flasha itp :)

Na razie nic nie powiem :P albo jedynie - zapraszam tu
Kod: Zaznacz cały
http://www.ugu.pl/forum/viewforum.php?f=19


Przypomnienie...
Jak by ktoś nie wiedział ale komercyjne strony Flashowe wymagają licencji Adobe, która kosztuje coś kolo 5 000 zł (licencja na program+publikacja)
Więcej pod linkiem
:!:

Re: Jak wypozycjonowac strone flash ?

PostNapisane: Pn paź 03, 16 11:10
przez maniek45u
Naprawdę lepiej dać sobie spokój, google nie lubi takich stron!