Błąd 500 (Internal Server Error)

Informacje dotyczące serwisu ugu.pl oraz komunikaty o nowościach.

Postprzez barti » So lis 17, 07 18:43

Ja mam jakis blad bo co chwile sie takie cos pokazuje jak sie chce zalogowac
barti
 
Posty: 4
Dołączył(a): So wrz 08, 07 08:02

Postprzez Blobby » Cz gru 06, 07 16:23

Kosmos!
Nawet na forum.ugu.pl mi to przed momentem wyskoczylo!
Cos mi sie wydaje, ze to juz nie jest wina .htaccess....

Coraz czesciej ludzie mi pisze, ze nie moga wejsc wcale na moja strone. Probuja o roznych porach i lipa! Zawsze ten glupi blad!
Sam czasami doswiadczam nerwicy jak mi wyskakuje w trakcie tworzenia czegos 500 :evil:

Prosze administracje o jakies powazniejsze kroki!
Blobby
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt sie 28, 07 18:46

Postprzez Trystek » Cz gru 06, 07 21:12

ten błąd wyskakuje czasem na każdej stronie ugu, ale zauważyłem że na mojej mam to częściej niż np tutaj :mad:
Avatar użytkownika
Trystek
 
Posty: 716
Dołączył(a): Wt cze 12, 07 22:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ugu » So gru 08, 07 12:25

Pracuję nad poprawieniem tego błędu.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Postprzez quik » Cz gru 20, 07 21:33

Niestety ten błąd występuje teraz częściej niż dawniej. Strasznie mnie to denerwuje w tedy gdy chcę odwiedzić daną strone a odświeżanie nic nie daje :/ a dosłownie przed chwilką mi to wyskoczyło na forum.....
quik
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pt cze 08, 07 19:52

Postprzez pepe67 » N gru 23, 07 15:28

Fajnie... Chce zrobić kopie bazy danych i kiszka...
Wciskam wykonaj i Puf Błąd 500...
pepe67
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr lip 11, 07 22:01

Postprzez Harnas » Wt gru 25, 07 04:10

Nie fajnie to wygląda :/ Albo strona chodzi dobrze albo wywala błąd :/

[ Dodano: Wto Gru 25, 07 03:14 ]
Ostro pojechane ;/

Strona nie istnieje
ugu.pl

[ Dodano: Wto Gru 25, 07 03:18 ]
tzn. strona gł. mi nie odpala, ale do panelu admina mogę wejść po podaniu odpowiedniej długości adresu.

[ Dodano: Wto Gru 25, 07 03:20 ]
już jest spoko, musiałem usunąć fusiona ;P
Harnas
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt lis 02, 07 01:34

Postprzez Ellester » Pt gru 28, 07 10:43

Dopisuje się do listy zirytowanych tym błędem, najbardziej mnie teraz boli że nie mogę wykonać kopi bazy danych ... czy ktoś wie może kiedy to będzie zrobione ?

[ Dodano: Pon Gru 31, 07 05:19 ]
Z tego co widzę błąd ten istnieje od ok. 8 Czerwca tego roku, jest dzisiaj 31 grudzień. Mam nadzieje że do lutego (albo najlepiej wcześniej) ktoś zdąży to naprawić. Oferowany darmowy hosting nie spełnia jednej ze swoich podstawowych funkcji i to od dawna.

Widzę że różni ludzie biorą się za oferowanie darmowych hostingów, czasem są to osoby które olewają totalnie swoją powinność, póki co na pewno nie polecę nikomu ugu.pl bo jest to swego rodzaju pułapka, z której nie można wyjść (z bazą danych). Oczywiście jest to darmowy hosting czyli mogą czasem wystąpić pewne trudności ale bez przesady ... nikt mi nie kazał zakładać swojej strony tutaj ale gdzieś musiałem i mój wybór padł na ugu.pl bo oferuje wszystko to co potrzebuje, natomiast ma pewne błędy które nie były przedstawione w ofercie. Mam prawo mieć pretensje.

Pozdrawiam.
Ellester
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz lis 29, 07 14:36

Postprzez peter13135 » Śr sty 02, 08 19:27

no bez przesady ale co do tego błędu to w moim przypadku niwystarczy odświerzyć czasem stronka poprostu niedziała i to jakiś czas np 5min potem pochodzi z 0.5h i znowu niechodzi przez ileś czasu
wiem że od darmowego hostingu niemożna wymagać wiele ale jednak sa dużo lepsze darmowe hostingi
peter13135
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt sty 01, 08 00:38

Postprzez borowik96 » Śr sty 02, 08 21:17

nie wiem jak u was ale mi strona normalnie chodzi, no może 1 raz na tydzień, na dwa wyskoczy błąd a tak to piękie działa, czego nie można powiedziec o bazie MySql, od ok 2 tyg próbuje backup zrobic i nic cały czas ten błąd...
borowik96
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz paź 25, 07 21:00

Postprzez Neo » Pt sty 04, 08 17:06

Ten błąd to przeciążenie serwera. Ellester dołączyłeś 28 listopada wiec się nie udzielaj. Bo nie wiesz jak jest. Ten błąd już był wyeliminowany. Ale nadal rosną potrzeby co do serwerów. Są one udoskanalane. Powtarzamm raz jeszcze błąd nr 500 to jest przeciążenie serwera. Tego nigdy nie da się uniknąć.. Kiedyś on wystąpi. On występuje nawet nieraz na płatnych serwerach!
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Ellester » So sty 05, 08 10:10

Ellester dołączyłeś 28 listopada wiec się nie udzielaj.


A co to niby ma być ? Reakcja Administracji na krytykę ? żal.pl

On występuje nawet nieraz na płatnych serwerach!


To znaczy że na płatnych serwerach też nigdy nie można zrobić kopi bazy danych ?
Ja słyszałem co innego.

Zwrócę uwagę na to że niektóre nawet darmowe hostingi podczas dużego przeciążenia zamykały rejestracje na określony czas aby skupić się na jakości a nie ilości. Po czym szybko załatwiały problem i rejestracja została otwarta do czasu następnego takiego zdarzenia (który miał zazwyczaj miejsce min. ponad pół roku po naprawie)

Idziecie na ilość (czyt. łatwiznę) ?

[ Dodano: Sob Sty 05, 08 13:18 ]
btw. co powiecie na inne komunikaty (podobne)

500 to już wiemy a teraz:

503

"Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later."

nast.

"Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@ugu.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log."
Ellester
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz lis 29, 07 14:36

Postprzez Neo » So sty 05, 08 20:20

Ellester napisał(a):To znaczy że na płatnych serwerach też nigdy nie można zrobić kopi bazy danych ?
Ja słyszałem co innego.

ciekawe. założyłem przed chwilą konto. Wgrałem php Przema. Zalogowałem się do PHPMA no i co? I zrobiłem kopię:)
Ellester napisał(a):503

"Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later."

to mi się jeszcze nie pojawiło. Ale to już bodajże wina strony.

"Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@ugu.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log."


To jest błąd nr 500 :-/
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 762
Dołączył(a): Pt kwi 06, 07 11:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Ellester » So sty 05, 08 20:46

Neo napisał(a):
Ellester napisał(a):To znaczy że na płatnych serwerach też nigdy nie można zrobić kopi bazy danych ?
Ja słyszałem co innego.

ciekawe. założyłem przed chwilą konto. Wgrałem php Przema. Zalogowałem się do PHPMA no i co? I zrobiłem kopię:)


No widzisz, ja nie mogę tego zrobić o czym wcześniej pisałem i jak widzę nie tylko ja a to ciekawe bo nikt się tym nie zainteresował.

Ellester napisał(a):503

"Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later."

to mi się jeszcze nie pojawiło. Ale to już bodajże wina strony.


Ale błąd nie po mojej stronie (a razie czego mogę zapytać na forum phpBB By Przemo) jeśli po stronie serwera to jak najbardziej chciałbym aby to naprawiono.
[/quote]
Ellester
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz lis 29, 07 14:36

Postprzez ugu » N sty 06, 08 20:13

Wprowadziłem kilka zmian w systemach, występowanie błędu 500 powinno na jakiś czas znacząco zmaleć. Wyłączenie rejestracji nowych kont nie rozwiązuje aktualnego problemu.

Problem z wykonywaniem kopii baz danych nie jest bezpośrednio związany z tym samym problemem co pojawianie się komunikatów o innych błędach. W ciągu kilku dni powinien zostać on wyeliminowany, będziecie mogli robić kopie bez problemów.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komunikaty

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności