Strona nie wyświetla się

Strona nie wyświetla się

Postprzez mateuszkratysz » Pt maja 29, 09 17:35

Witam,

jestem nowy i nie wiem gdzie dokładnie powinien znaleźć się mój post więc daje do ogólnych.

Mam problem założyłem hosting , zrobiłem portfolio w simplewiever za pomocą programu Porta który wszystko upraszcza do poziomu wskaż zdjęcia a ja zbuduje CI galerie we flashu za pomocą simpleviewer.

problem pojawia się na wysokości wgrywania plików na serwer przez commandera.

Wgrałem sobie index.html którego wygenerował mi PORTA niestety strona startowa się nie wyświetla.

Przydałby mi się screen od kogoś ktoś ma zrobioną stronkę jak wyglądają elementy strony wgrane na serwer ( widok w commanderze) być może to co wygenerował mi PORTA ma niewiele wspólnego z galerią we flashu chociaż po kliknięciu na index.html na dysku kompa bez wgrywania na serwer galeria pojawia się i śmiga jak należy .
mateuszkratysz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt maja 29, 09 17:26

Re: Strona nie wyświetla się

Postprzez wargo » So maja 30, 09 18:11

Daj adres strony
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Re: Strona nie wyświetla się

Postprzez mateuszkratysz » N maja 31, 09 19:40

mateuszkratysz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt maja 29, 09 17:26

Re: Strona nie wyświetla się

Postprzez mateuszkratysz » N maja 31, 09 19:58

Trochę to dziwne ale stronka zaczęła nagle się sama wyświetlać , nie wiem nie wnikam , wychodzi na to że zrobiłem wszystko dobrze.

Zapowiada się bardzo Ciekawie w związku z tym mam jedno pytanie do reszty w miarę upływu czasu będę dochodził sam.

Czy można zlikwidować pokazującą się reklamę ? Czy jest to wina programu simpleviewer czy może takie są koszty darmowego hostingu ?

Jeśli można usunąć reklamę to poproszę o jakieś wskazówki jak to zrobić . Jeśli nie da rady jej usunąć to chociaż podpowiedź jak zrobić suwak na stronie żeby można było całe zdjęcia oglądać

PZDR !!!
mateuszkratysz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt maja 29, 09 17:26

Re: Strona nie wyświetla się

Postprzez wargo » Pn cze 01, 09 14:51

Jeśli mówisz o tej reklamie google na górze to ona jest dodawana przez hosting
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew


Powrót do Ogólne

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron