Skrypt wysyłania maili ze strony

Skrypt wysyłania maili ze strony

Postprzez grafimarko » Cz sie 13, 09 14:05

Witam. Jestem tu nowym użytkownikiem. Czytałem posty na forum związane z problemami wysyłania maili ze stron ugu. Mam taki sam problem. W sumie nie doszedłem do konkretnego rozwiązania problemu. Wniosek mam jeden. Może ktoś biegły w temacie napisał by skrypt działający na stronach ugu do wysyłania maili i poprostu przykleił ten temat jako tutorial.
grafimarko
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz sie 13, 09 13:55

Re: Skrypt wysyłania maili ze strony

Postprzez wargo » Pt sie 14, 09 20:30

grafimarko napisał(a):Czytałem posty na forum związane z problemami wysyłania maili ze stron ugu. Mam taki sam problem. W sumie nie doszedłem do konkretnego rozwiązania problemu.

Jak czytałeś to na pewno znasz rozwiązanie!
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Re: Skrypt wysyłania maili ze strony

Postprzez grafimarko » Pt sie 14, 09 23:01

Twoja odpowiedż jest cholernie wyczerpująca - zresztą jak wszystkie - jak czytałes to pewnie nie doczytałeś, że nie doszedłem do konkretnego rozwiązania problemu. Wiem co odpowiesz - że to mój problem. Najprościej jest odpowiadając nie powiedzieć nic, tyle że czasami lepiej nie mówić nic. Pozdrawiam.
grafimarko
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz sie 13, 09 13:55

Re: Skrypt wysyłania maili ze strony

Postprzez wargo » So sie 15, 09 10:54

To może inaczej:

Możesz wysyłać e-maila tylko z konta e-mail założonego na ugu.pl!
Przykład: grafimarko@strona.ugu.pl
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Re: Skrypt wysyłania maili ze strony

Postprzez grafimarko » So sie 15, 09 12:34

Doczytałem się tego. Założyłem konto pocztowe na ugu.pl tylko nie znalazłem skryptu, który by zadziałał, a wpakowałem ich kilka po kolei i niestety nic z tego. Miałem nadzieję, że ktoś jest w posiadaniu skryptu, który na 100% chodzi na ugu i tu na forum taki skrypt poprostu podepnie jako podpowiedż techniczną niejako.
grafimarko
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz sie 13, 09 13:55


Powrót do Ogólne

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron