Pytanie

Pytanie

Postprzez dudus » N mar 06, 11 16:07

Czy na waszym hostingu mozna zalozyc amxbans i psychostats ? albo chociaz 1 z tych dodatkow bo porwadze u was strone o counter-strike i chcialbym sie zapytac tylko. Zeby nie miec zablokowanej lub usunietej strony internetowej.
dudus
 
Posty: 3
Dołączył(a): N mar 06, 11 16:04

Re: Pytanie

Postprzez dudus » Pn mar 07, 11 18:46

Zna ktos odpowiedz na te pytanie ?
dudus
 
Posty: 3
Dołączył(a): N mar 06, 11 16:04

Re: Pytanie

Postprzez dudus » Wt mar 08, 11 17:04

No odpowie mi ktos na te pytanie bo ile mozna juz czekac i nie chce spamowac bez sensu
dudus
 
Posty: 3
Dołączył(a): N mar 06, 11 16:04

Re: Pytanie

Postprzez ugu » Śr mar 09, 11 10:52

Jeżeli to jest strona www to możesz. Jednak jeśli jest to jakiś interfejs używany przez samą grę to nie.
Opisz dokładniej do czego to służy to dostaniesz bardziej precyzyjną odpowiedź.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Re: Pytanie

Postprzez parox » Śr mar 09, 11 23:57

Są to jedynie skrypty, bodajże php, które czytają statystyki serwera, oraz wspomagają banicję poprzez specjalny panel o ile się nie mylę. Wydaje mi się, iż nie jest to zezwolono. Aczkolwiek mogę się mylić. Nie mniej jednak, może to być odrobinkę niebezpieczne, by skrypt, czytał jakieś rzeczy z serwera. Co innego, jeśli jest to "Baner" generowany poprzez inną stronę, a Ty masz kod HTML do wklejenia. W ów czas, śmiało możesz wstawić ów baner na stronę.
Niestety, mamy tu raczej do czynienia ze skryptami wyższej rangi. Nie polecam, stosowania ich nawet na serwisach płatnych. Do tego typu zabawek, najlepiej posiadać własny VPS bądź też serwer dedykowany.
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: Pytanie

Postprzez ugu » Wt mar 15, 11 14:18

Ok, dzięki za info :)
Takie systemy nie są dozwolone.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20


Powrót do Ogólne

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron