Małe pytanko.

Małe pytanko.

Postprzez ghost1998 » Wt sty 24, 12 21:30

Witam,
Mam pytanie słyszałem ( nie są to pewne źródła) że przez podpisanie acta mają zostać zablokowane darmowe hostingi. To prawda?
Pozdrawiam ghost
ghost1998
 
Posty: 12
Dołączył(a): N lip 03, 11 21:00

Re: Małe pytanko.

Postprzez parox » Wt sty 24, 12 22:29

W sumie... Jeśli dobrze się tym nie zajmiemy, będzie trzeba przynajmniej raz dziennie odwiedzić każdą istniejącą stronę sprawdzając dokładnie czy nie ma ona jakichś nielegalnych treści które są przeciw ACTA.

Jednak wyjściem mogła by być wymuszona akceptacja regulaminu, w którym to zawarty byłby podpunkt mówiący iż wszystko idzie na odpowiedzialność posiadacza konta na UGU oraz że użytkownik zgadza się na to iż UGU w razie czego będzie przekazywał informacje o użytkowniku do wyżej postawionych ludzi. Informacje to przykładowo IP użytkownika.

Dużo z tym zachodu. Jednak wątpię iż każdy darmowy Hostingodawca się tak podda...
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: Małe pytanko.

Postprzez percoz » Wt sty 24, 12 22:37

to ja tylko tak na szybko i w ramach przypomnienia:)

Pkt 8 regulaminu Ugu.pl : "ugu.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść stron zamieszczonych na kontach użytkowników. Pełną odpowiedzialność ponosi użytkownik konta."

Jednocześnie pragnę podkreślić, że użytkownik samym faktem założenia konta na Ugu akceptuje regulamin. (mówi nam o tym 1 pkt regulaminu: "Założenie konta jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.")
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do Ogólne

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron