Odblokowanie strony

Odblokowanie strony

Postprzez Garda » Śr maja 23, 12 13:51

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość odblokowania strony: www.ashesofalar.ugu.pl ? Osoba która zakładała tą strone nie ma obecnie internetu na dłuższą mete i nie mogła kierować tym forum. Oczywiście mam tam Administratora ale nie zakładałem tej strony. Prosze o szybką odpowiedź gdyż jest to dla mnie bardzo ważna sprawa.
Garda
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr maja 23, 12 13:44

Re: Odblokowanie strony

Postprzez percoz » Cz maja 24, 12 14:09

Konto zostało odblokowane.

Blokada konta została nałożona z powodu braku aktywności (braku logowania do Panelu Klienta w ciągu ostatnich 3 miesięcy) oraz braku potwierdzenia aktywności konta za pomocą linków zawartych w wiadomościach wysyłanych na skrzynkę e-mail powiązaną z kontem.

Jeżeli w najbliższym czasie nadal nie będzie żadnych logowań do Panelu Klienta to konto znów zostanie zablokowane.
(zablokowane konta są kasowane po upływie 30 dni od daty blokady)
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Odblokowanie strony

Postprzez Garda » Cz maja 24, 12 16:05

Wielkie dzięki. Tylko jest taka sprawa, że założyciel tego forum dzownił do mnie tydzien temu i powiadomił mnie że nie ma obecnie dostępu do internetu i raczej przez najbliższy czas nie bedzie go posiadał. I teraz moje pytanie czy któryś z administratorów tego forum no np. ja może dostać takowy dostęp do potwierdzania aktywności po przez linki wysyłane na konto założyciela? Czy da rade tak zrobić?
Garda
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr maja 23, 12 13:44

Re: Odblokowanie strony

Postprzez percoz » Cz maja 24, 12 16:19

Administracja Ugu nie może wam dać dostepu do Panelu ani do konta e-mail założyciela strony.

Na tą chwilę wystarczy aby właściciel konta zalogował się raz na 3 miesiące aby konto pozostało aktywne.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do Ogólne

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron