Wasz pracownik ugu.pl?

Wasz pracownik ugu.pl?

Postprzez BlaBlaBla » Pn lis 05, 12 22:05

Witam. Ostatnio dostałem propozycje zrobienia dla mnie "Darmowej strony" wraz z moim chatem, od ponoć Waszego pracownika, nie wnikam jaki ma nick na forum, pod jakim nickiem jest.. ale wiem ze na GG ma imię wpisane "Mateusz".

Pisał mi wczoraj, że nie muszę nic płacić, bo pierwszy raz składałem jakąś ofertę, no to skoro za darmo chciał mi zrobić stronkę no to pomyślałem - Czemu nie. Stronka na dzień dzisiejszy wygląda tak: http://pandorachat.ugu.pl/

Czy to był rzeczywiście wasz pracownik? Moja stronka która została zrobiona rzekomo za "Darmo" Nie zostanie usunięta? Nie muszę nic za to płacić? Proszę o wypowiedzenie się mądrych osób, które mają wiedzę na ten temat.


Pozdrawiam
BlaBlaBla
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lis 05, 12 22:00

Re: Wasz pracownik ugu.pl?

Postprzez percoz » Pt lis 16, 12 12:31

Osoba która wykonała dla Ciebie stronę nie jest naszym pracownikiem, ani nie jest w żaden sposób powiązana z Ugu.pl.

Sama strona nie zostanie zablokowana jeżeli nie narusza regulaminu Ugu.pl ani przepisów prawa.

Musisz się jednak liczyć z faktem że ta osoba próbowała po prostu wyłudzić dane dostępowe do Twojego konta i możliwe że nie miała dobrych zamiarów.

Podaj nick z forum osoby, która podawała się za naszego pracownika. Jeżeli nie chcesz go podawać na forum, to wyślij go proszę za pomocą PM, lub korzystając z formularza kontaktowego opisując całą sytuację.


P.S. Stanowczo zalecam zmianę haseł do kont na Ugu (panel klienta, FTP, konta e-mail, bazy danych)
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do Ogólne

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron