Ograniczona liczba znaków w głównych działach?

Problemy związane ze stronami PHP

Ograniczona liczba znaków w głównych działach?

Postprzez crowmaster13 » Pn gru 05, 11 12:36

Cóż... pisałem do supportu i zostałem przekierowany tutaj. Może od innych użytkowników doczekam się pomocy.

Jestem administratorem na stronie http://wddteam.ugu.pl i mam pytanie odnośnie jednego z głównych działów. Jesteśmy teamem grającym w jedną z gier on-line i cały czas prowadzimy zapiski w historii naszej ekipy. Dziś chciałem wgrać kolejny rozdział i niestety nie mogę tego zrobić. Do okienka edycji wkleja się całość, ale po kliknięciu "Uaktualnij" zapisuje się tylko część. Fakt faktem, dział jest mocno rozbudowany, znajduje się tam ściana tekstu i być może więcej się nie mieści. Dlatego też chciałem zapytać czy rzeczywiście jest tam jakaś ograniczona liczba znaków? A jeśli nie ma to może jest to jakiś błąd? Da się to jakoś naprawić mając dostęp tylko do panelu admina? Prosiłbym o jakąś radę.
crowmaster13
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr lip 20, 11 10:10

Re: Ograniczona liczba znaków w głównych działach?

Postprzez wargo » Pn gru 05, 11 19:16

Ale wklejasz to jako post czy gdzie?
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Re: Ograniczona liczba znaków w głównych działach?

Postprzez crowmaster13 » Pn gru 05, 11 22:37

Wchodzę w panel admina, mam tam dział Historia Klanu. Kopiuję to co napisałem w Wordzie, potem wklejam tam w panelu, daję Uaktualnij i okazuje się, że nie wszystko się mieści. Możesz sobie zerknąć tam jak to wygląda. Jeśli nadal tak będzie to wstawię nowy rozdział historii drużyny do innego dużego działu jednak chciałbym mieć to wszystko w jednym miejscu.
crowmaster13
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr lip 20, 11 10:10

Re: Ograniczona liczba znaków w głównych działach?

Postprzez crowmaster13 » Cz gru 08, 11 15:03

Widzę, że temat umarł... Szkoda, że nie można doczekać się pomocy od supportu bo jak twierdzą - nie świadczą bezpośredniego wsparcia dotyczącego administracją stronami zamieszczonymi na hostingu. Gdzie więc szukać porad? Od czego jest support? Niezłe podejście.
crowmaster13
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr lip 20, 11 10:10

Re: Ograniczona liczba znaków w głównych działach?

Postprzez ugu » Cz gru 08, 11 22:38

Support pomaga w rozwiązywaniu problemów z działaniem serwisu jako całości. Czyli jeśli nie działa Ci konto FTP, poczta, nie chce przejść rejestracja domeny lub padł serwer baz danych to z pewnością uzyskasz pomoc.

Jeśli nie potrafisz napisać strony, nie umiesz zainstalować kodu pobranego z Internetu, nie wiesz jak zmienić layout na swojej stronie, to możesz napisać na forum. Być może któryś z adminów lub użytkowników pomoże w rozwiązaniu problemu. Nie licz jednak na to że przy darmowym hostingu admin wejdzie na twoje konto ftp, do panelu administratora lub cms i będzie zmieniał twój kod lub wprowadzał ustawienia. To nie ta forma hostingu, tutaj nic nie płacisz za konto, nie ma więc supportu dla stron które tworzysz, takiego supportu nie ma także przy większości tanich hostingów.
Musisz mieć podstawową wiedzę na temat działania stron, u nas dostajesz za darmo wszystko to co na płatnych, profesjonalnych hostingach, jednak musisz mieć podstawową wiedzę aby z tego skorzystać.
ugu
Site Admin
 
Posty: 766
Dołączył(a): So lut 10, 07 22:20

Re: Ograniczona liczba znaków w głównych działach?

Postprzez crowmaster13 » Pt gru 09, 11 01:08

Spoko, wszystko rozumiem. Każdy ma swoje zasady i musi się ich trzymać. Jakby każdy zgłaszał byle problem to zrobiłby się z tego niezły galimatias.

Jednak nie prosiłem o to aby ktoś wchodził na moje konta i coś tam naprawiał. Do Wargo pisałem, że może wejść na stronę i zobaczyć. Nic o panelu nie było mowy. Prosiłem o rady jak mogę zrobić to samemu. I nadal czekam na podpowiedź bo może faktycznie ja robię coś źle.
crowmaster13
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr lip 20, 11 10:10


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron