Galeria zdjęć i reklamy

Problemy związane ze stronami PHP

Galeria zdjęć i reklamy

Postprzez rafozaur » Wt maja 22, 12 10:36

Witam

Zainstalowałem galerię zdjęć Phoca do Joomli i wszystko byłoby ok, gdyby nie reklamy w wyskakującym oknie pop-up. Rozumiem, że reklama musi być na stronie głównej, ale w tym miejscu reklama psuje galerię.

Czy jest jakaś możliwość, aby w okienkach wyskakujących nie było reklam?

Lub może są inne galerie do Joomli, które nie mają takich niedogodności.

Moim zdaniem wygodniej było by gdyby w serwisie ugu były dwie opcje wyświetlania reklam do wyboru:
1. Automatczyne doklejanie na górze strony (tak jak jest teraz).
2. Ręczne dołączenie kodu do serwisu przez użytkowników/administratorów na swoich stronach. Tym sposobem umieszczamy reklamy w sposób kontrolowany w ustalonych miejscach.

Rafał
rafozaur
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt maja 22, 12 10:00

Re: Galeria zdjęć i reklamy

Postprzez parox » Wt maja 22, 12 13:14

Na chwilę obecną, niestety nie ma innego sposoby na wyświetlanie reklam... Co do dodatku, możesz znaleźć taki, który nie będzie otwierał zdjęć/albumów/galerii w osobnym oknie, a w tym samym. W ów czas reklam nie będzie.
Avatar użytkownika
parox
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 23, 07 23:17
Lokalizacja: Prudhoe

Re: Galeria zdjęć i reklamy

Postprzez percoz » Wt maja 22, 12 16:58

Temat zmiany sposobu wyświetlania reklam był już na tym forum poruszany kilkanaście razy. W dalszym ciągu nic się nie zmieniło i nie ma możliwości zmiany sposobu ich wyświetlania.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Galeria zdjęć i reklamy

Postprzez rafozaur » Pn maja 28, 12 12:55

Dziękuję za odpowiedź. Miałem pecha bo galeria, którą zainstalowałem jako jedyna otwiera chyba we framach okienka. Kilka innych, które sprawdzałem używają div. Tak więc problem rozwiązany inną galerią.
rafozaur
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt maja 22, 12 10:00


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron