Pytanie/Problem z instalacją skryptu ProLink

Problemy związane ze stronami PHP

Pytanie/Problem z instalacją skryptu ProLink

Postprzez Koncertyxx » Wt lip 31, 12 10:19

Witam ponownie,
Jak w temacie chciałem zapytać czy instalacja systemu Prolink czy też innych systemów reklamowych jest zgodna z regulaminem, oraz jeśli tak to jak je zainstalować na Wordpressie, żeby nie "obumierało" całej strony (po zastosowaniu się do instrukcji na stronie PL plik index do którego dodawałem kod wywoływał błąd na stronie....

Poniżej przedstawiam ich "instrukcje"
1.Rozpakuj archiwum i umieść pliki w katalogu głównym serwisu, a także nadaj plikom uprawnienia do zapisu (chmod 666).
2.Plik prolinka dołączamy w wp-config.php, na początku pliku dodajemy
include_once($_SERVER["DOCUMENT_ROOT"] . "/prolink.php");
3.W wybranym szablonie wklejamy funkcje wywietlającą linki:
<?php prolink_getLinks();

Wygląda to niby fajnie problem w tym, że nie działa :) Ale być może przez to, że narusza regulamin, dlatego pytam czy narusza bądź jak to zainstalować.

Z góry dziękuję za odpowiedz :)

DODANE:
Dodam jeszcze, że w serwisie SeoPilot również występuje podobny problem z tym, że strona działa tylko kod nie, lecz tam znalazłem taką informację :
Uwaga!

Jeśli Twój serwis korzysta z funkcji cache’owania stron, należy ustawić czas ważności cache w taki sposób, aby odnawianie cache’u dokonywało się przynajmniej raz na 3 godziny.
Jeśli CMS Twojego serwisu powoduje wycinanie komentarzy html, dla poprawnego działania kodu należy tą funkcję wyłączyć.


Potrafi ktoś zmienić okes ważności cache ?? :)
Koncertyxx
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr lut 22, 12 11:23

Re: Pytanie/Problem z instalacją skryptu ProLink

Postprzez percoz » Wt sie 07, 12 11:46

Na swojej stronie możesz umieszczać reklamy pod warunkiem że będą one zgodne z regulaminem Google AdSense
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Pytanie/Problem z instalacją skryptu ProLink

Postprzez Koncertyxx » Pt sie 17, 12 18:04

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czy wie ktoś jeszcze jak zainstalować system ProLink ? Bo nie mogę tego ugryźć ... tzn nie wiem co robię źle. Stosuje to ktoś moze ?
Koncertyxx
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr lut 22, 12 11:23


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron