potrzebuje pomocy(phpBB3)

Problemy związane ze stronami PHP

potrzebuje pomocy(phpBB3)

Postprzez npmatt » Śr paź 17, 12 17:33

Witam mam problem z zainstalowaniem oprogramowania phpBB3 robiłem już duzo różnych stron lecz każda się różni i mam nadzieje że mi pomożecie.Skąd wziąść te dane?

Konfiguracja bazy danych
Typ bazy danych:

Nazwa hosta bazy danych lub DSN:
DSN (Data Source Name) - wymagane tylko dla instalacji ODBC. Na PostgreSQL, użyj localhost żeby połączyć się z lokalnym serwerem przez UNIXowe gniazdo domenowe i 127.0.0.1 żeby połączyć się przez TCP. Na SQLite, podaj pełną ścieżkę do pliku z bazą danych.

Port serwera bazy danych:
Pozostaw to pole puste, chyba że baza używa niestandardowego portu do połączenia.

Nazwa bazy danych:

Nazwa użytkownika bazy danych:

Hasło bazy danych:

Prefiks nazw tabel w bazie danych:
Prefiks musi rozpoczynać się literą i zawierać wyłącznie litery, cyfry i podkreślenia.
Prosze o pomoc :)
npmatt
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr paź 17, 12 17:30

Re: potrzebuje pomocy(phpBB3)

Postprzez npmatt » Cz paź 18, 12 14:25

jak to wykonać może mi ktoś pomóc?
Usuń, przenieś lub zmień nazwę katalogu instalacyjnego, zanim zaczniesz korzystać z forum. Jeśli tego nie zrobisz, będzie działał tylko panel administratora.
npmatt
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr paź 17, 12 17:30

Re: potrzebuje pomocy(phpBB3)

Postprzez percoz » Pt paź 19, 12 09:08

Typ bazy danych: MySQL
Nazwa hosta: znajduje się w Panelu Klienta w zakładce "Bazy MySQL -> Zarządzaj"
Port serwera bazy danych: Pozostawić puste
Nazwa bazy danych: znajduje się w Panelu Klienta w zakładce "Bazy MySQL -> Zarządzaj
Użytkownik bazy danych: taki sam jak nazwa bazy danych
Hasło do bazy danych: Takie jak zostało ustawione przy tworzeniu bazy danych
Prefix nazw tabel w bazie danych: to jaki ustawisz zależy tyko od Ciebie (służy do identyfikacji tabel należących do danego skryptu) jednak najlepiej użyć 3-4 znaków i "_" (np abc_)

=======

npmatt napisał(a):jak to wykonać może mi ktoś pomóc?
Usuń, przenieś lub zmień nazwę katalogu instalacyjnego, zanim zaczniesz korzystać z forum. Jeśli tego nie zrobisz, będzie działał tylko panel administratora.


Aby usunąć katalog instalacyjny połącz się z kontem FTP tej strony (np za pomocą WebFTP dostępnego pod adresem https://www.ugu.pl/webftp), następnie zaznacz katalog instalacyjny skryptu i użyj opcji skasuj (w prawym górnym rogu)
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności