Zmiana koloru administatora/moderatora, etc.

Problemy związane ze stronami PHP

Zmiana koloru administatora/moderatora, etc.

Postprzez NexaT » So paź 20, 12 18:54

Jak zmienić kolor administratora, moderatora, etc.? Chodzi o te rangi na dole strony, ponieważ ja mam "administrator" na żółto, a chciałbym zmienić na czerwony. Próbowałem dodawać grupy "administrator" i rangi, ale to nic nie daje.

Trzeba to jakoś edytować w programie graficznym i dodawać przez Total Commander? Bardzo proszę o pomoc.

Nie wiem czy na 100%, ale chyba jest to zależne od skórki którą posiadamy, bo na niektórych widziałam te rangi w innych kolorach, ale chce się upewnić. I sorry za tę masę pytań, ale na prawdę - w FAQ jest bardzo mało opisanych spraw, fajnie by było jakbyście się tym zajęli.
[hr]
A i jeszcze jedno. Jak edytować swój profil? Wchodzę w zakładkę "Profil" i próbuje zaktualizować go, ale zawsze wyskakuje mi "nieprawidłowy adres e-mail", wtf? Do tego w wymaganych polach muszę wpisać NOWE HASŁO, przecież to nie ma sensu. Grzebałem w panelu, ale nie znalazłem opcji wyłączenia tego.
NexaT
 
Posty: 9
Dołączył(a): So wrz 08, 12 15:21

Re: Zmiana koloru administatora/moderatora, etc.

Postprzez wargo » N paź 21, 12 21:05

1. PA->Style->Edytuj dane stylów
2. http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=137912
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Re: Zmiana koloru administatora/moderatora, etc.

Postprzez NexaT » Cz paź 25, 12 19:20

1. Gdy próbuję "wysłać", to wyskakuje mi:
Nie można zapisać do pliku templates/unMods/unMods.css
Prawdopodobnie plik nie posiada praw do zapisu, wpisz używając klienta FTP z linią poleceń: chmod 777 nazwa_pliku.css będąc w katalogu w którym znajduje sie plik.

Gdzie mogę znaleźć tą linię poleceń?
NexaT
 
Posty: 9
Dołączył(a): So wrz 08, 12 15:21

Re: Zmiana koloru administatora/moderatora, etc.

Postprzez percoz » Pn paź 29, 12 13:48

Aby zmienić prawa dostępu do plików należy zalogować się na konto FTP przynależne do odpowiedniej strony www przez WebFTP (dostępny ze strony głównej UGU.PL, oraz z panelu klienta) lub przy pomocy innego programu (np. Total Commander) (dane potrzebne do logowania do FTP, znajdują się w panelu klienta w zakładce "Strony WWW -> Zarządzaj") a następnie wybrać odpowiednie pliki i kliknąć w prawym górnym rogu opcję "chmod" a następnie ustawić odpowiednie uprawnienia i zatwierdzić (ten sposób, oparty jest na logowaniu przy użyciu WebFTP, dla programów pozwalających na połączenia FTP, sposób zmiany uprawnień może się różnić w zależności od użytego oprogramowania.)
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron