Extreme Fusion db_backup.php

Problemy związane ze stronami PHP

Extreme Fusion db_backup.php

Postprzez Rooness » N paź 21, 12 19:52

Witam serdecznie

Mam zainstalowanego na swojej stronie
PHP-Fusion 6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion v4.17

Chciałem zrobić kopię bazy danych prosto z PA, jednak wyskakują mi malutkie błędy na stronie kopii bazy danych:

Kod: Zaznacz cały
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/n/e/nemesis-project.ugu.pl/administration/db_backup.php on line 349

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/n/e/nemesis-project.ugu.pl/administration/db_backup.php on line 363

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/n/e/nemesis-project.ugu.pl/administration/db_backup.php on line 349

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/n/e/nemesis-project.ugu.pl/administration/db_backup.php on line 363


Dokładnie tak wyglądają linijki z owym błędem:

Linijka 349
Kod: Zaznacz cały
if((eregi('^(MyISAM|ISAM|HEAP|InnoDB)$',$row['Type'])) || (eregi('^(MyISAM|ISAM|HEAP|InnoDB)$',$row['Engine'])) && (preg_match("/^".$prefix."/",$row['Name']))){


Linijka 363
Kod: Zaznacz cały
if((eregi('^(MyISAM|ISAM|HEAP|InnoDB)$',$row['Type'])) || (eregi('^(MyISAM|ISAM|HEAP|InnoDB)$',$row['Engine'])) && (preg_match("/^".$prefix."/",$row['Name']))){


Czy ktoś ma pomysł jak usunąć owe błędy i sprawić, abym mógł robić kopię prosto z PA na stronie, a nie musiał logować się do Panelu Admina osobno?
Avatar użytkownika
Rooness
 
Posty: 32
Dołączył(a): Wt paź 19, 10 20:34

Re: Extreme Fusion db_backup.php

Postprzez percoz » Pn paź 22, 12 15:39

Prawdopodobnie jest to wina tego iż Twój skrypt nie jest w pełni kompatybilny z wersją PHP używaną na naszych serwerach (5.3).

Można wymusić użycie starszej wersji strony wykonując instrukcje z tematu: https://www.ugu.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=2969
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Extreme Fusion db_backup.php

Postprzez Rooness » Wt paź 23, 12 10:34

Nie będę ryzykować posypania się strony, zostanę przy robieniu kopii z poziomu osobnego Panelu, ale dziękuję za poradę :)
Avatar użytkownika
Rooness
 
Posty: 32
Dołączył(a): Wt paź 19, 10 20:34


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron