phpBB3 - brak folderu Download

Problemy związane ze stronami PHP

phpBB3 - brak folderu Download

Postprzez Tonky » Pn paź 29, 12 00:48

Witam!
Piszę w takiej sprawie: na moim forum można było uploadować avatary, nie były natomiast wyświetlane. Widać było jedynie kwadrat z napisem: "Avatar użytkownika". Nie pomogło zmienianie CHMODów. Chciałam wprowadzić zmianę w kodzie file.php folderu Download. Problem był natomiast taki, iż ten folder po prostu nie istniał w głównym katalogu. Jedyny folder Download znajdował się w Images. Problem jest rozwiązany, pobrałam phpbb3 z innego źródła i wrzuciłam do głównego katalogu folder Download. Teraz avatary działają. Pierwotnie phpbb3 miałam jednak zainstalowane z oprogramowań dostępnych na ugu.pl i naprawdę nie wprowadzałam żadnych zmian, a mimo tego katalogu Download nie było. Nie wiem jak to się stało, może jakiś problem wystąpił u mnie. Piszę jednak, aby zasygnalizować taki problem, jako że mógłby to być błąd w waszym oprogramowaniu, a jeśli tak jest, to uznałam, że dobrze byłoby o tym poinformować administrację :)
Pozdrawiam
Tonky
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn paź 29, 12 00:38

Re: phpBB3 - brak folderu Download

Postprzez percoz » Pn paź 29, 12 13:51

Dziękujemy za zgłoszenie, jednak po instalacji tego oprogramowania u mnie, katalog Download znajduje się w katalogu głównym strony.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności