Problem z forum Przema - nie mogę napisać posta/rejestrować

Problemy związane ze stronami PHP

Problem z forum Przema - nie mogę napisać posta/rejestrować

Postprzez Smokofenek » Wt sty 08, 13 20:02

Witam. Moje forum zaczęło działać ponownie i chciałem coś napisać, popisać z przyjaciółką.
Ona napisała post bez problemu, ale jak tylko klikam wyślij, pojawia mi się komunikat: "Strona internetowa jest niedostępna".
Dzieje się to także z rejestracją. Problem nie dotyczy przeglądarki, gdyż użyłem 4 różnych, a nigdy wcześniej problemów z tym nie było. Mogłem napisać coś natomiast na shoutboxie.

Dziwne jest to, że ja nie mogę, ale moja przyjaciółka owszem. Co mógłbym zrobić?
Smokofenek
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn sty 31, 11 02:03

Re: Problem z forum Przema - nie mogę napisać posta/rejestro

Postprzez percoz » Śr sty 09, 13 10:59

Problem nadal występuje?
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: Problem z forum Przema - nie mogę napisać posta/rejestro

Postprzez wargo » Pt sty 25, 13 17:45

Wyłącz kompresję gzip na forum i zobacz. Jakby nie pomogło to podaj adres forum.
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Re: Problem z forum Przema - nie mogę napisać posta/rejestro

Postprzez Smokofenek » Pt kwi 05, 13 00:29

Bardzo przepraszam, że odpowiadam tak późno.
Parę dni po problemie zrobiłem format dysku, którego planowałem i tak od wielu dni i po nim wszystko działało wyśmienicie. Zapomniałem o tym wspomnieć tutaj bo wiadomo jak to jest, gdy się sformatuje dysk, wszystko trzeba na nowo poustawiać, a potem jakoś zapomniałem, że w ogóle problem występował.

Do dziś nie wiem czym był spowodowany problem, ale było - minęło.
Prawdopodobnie to była wina mojego laptopa, gdyż to nie jedyna rzecz, która w nim przez ten okres dziwnie działała, m.in. pewna gra do pobrania z Internetu też działała dosyć dziwnie i miałem z nią problemy, mimo iż znajomym wszystko działało. Pobierałem nawet jej kilka wersji i na wszystkich było to samo. Ale na szczęście wszystko jest już dobrze z laptopem i żadnych problemów z grą czy forum nie posiadam.
Smokofenek
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn sty 31, 11 02:03


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron