[php-fuzion] Czystka bez psucia plików?

Problemy związane ze stronami PHP

[php-fuzion] Czystka bez psucia plików?

Postprzez kopczak1995 » So lut 16, 13 16:08

Witam, od jakiegoś czasu mozolnie próbuję zainstalować oprogramowanie do php-fuzion ale chyba zaraz się zastrzelę :? Coś nie mogę nigdzie znaleźć jak krok po kroku zainstalować to dziadostwo...
Mam to w głównym katalogu mojej strony i jak na razie jest ona zupełnie czysta, więc tutaj chyba nie ma problemu...

Gdzie jest opisane jak po kolei to zainstalować? Może być choćby i łopatologicznie byleby było. Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

BTW: Przepraszam jeśli już gdzieś był podobny wątek ale po prostu mam już tego powoli dość :/

@Edit
Dobra, w końcu metodą milionów prób i błędów (oraz dzięki przypadkowemu znalezieniu rozwiązania w necie :P ) dowiedziałem się jak to odpalić. Ku memu zdziwieniu otrzymałem jednak pełną stronę internetową, a ja chciałem jedynie prosty plik abym mógł zwyczajnie pouczyć się programowania w PHP'ie, powoli budując własną stronkę...
To mam pytanie: Co mam usunąć aby przypadkiem nie zepsuć czegoś związanego bezpośrednio z oprogramowaniem PHP'a ?
Avatar użytkownika
kopczak1995
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lut 16, 13 15:59

Re: [php-fuzion] Czystka bez psucia plików?

Postprzez percoz » Pn lut 18, 13 11:16

PHP-Fusion jest to gotowy skrypt CMS. Czyli system pozwalający na łatwe przygotowanie całej strony.

Jeżeli chcesz po prostu pouczyć się programowania w PHP wystarczy jak napisane przez siebie pliki (skrypty php) wgrasz na konto FTP swojej strony.
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47

Re: [php-fuzion] Czystka bez psucia plików?

Postprzez kopczak1995 » Pn lut 18, 13 18:36

Taa... Teraz już wiem. Po dłuższym czasie sam na to wpadłem, że PHP powinien być odgórnie zaimplementowany na serwerze. W pewnym momencie wpadłem po prostu na to aby walnąć losowy plik *php i zadziałał... Ileż to ja godzin spędziłem na szukaniu drzew w lesie... No nic zdarza się :P Nie jest to pierwszy i zapewne nie ostatni taki fail w mojej nędznej karierze informatyka :D
Avatar użytkownika
kopczak1995
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lut 16, 13 15:59


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności