[FPDF] Błąd po przeniesieniu z localhosta

Problemy związane ze stronami PHP

[FPDF] Błąd po przeniesieniu z localhosta

Postprzez bejkrools » Pn lut 25, 13 14:00

Przeniosłem stronę z serwera lokalnego na serwer ugu.pl i mam problem z FPDF. Zrobiłem polskie czcionki, które działają na localu, ale wywołując fpdf na serwerze udu pojawia się komunikat:

ďťż
Warning: include(/virtual/g/t/gtiterminale.ugu.pl/fpdf/font/ARIAL_ce.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/g/t/gtiterminale.ugu.pl/fpdf/fpdf.php on line 1145

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/virtual/g/t/gtiterminale.ugu.pl/fpdf/font/ARIAL_ce.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /virtual/g/t/gtiterminale.ugu.pl/fpdf/fpdf.php on line 1145
FPDF error: Could not include font definition file


Przenosząc pliki na serwer nie dokonywałem zmian w lokalizacji, skąd zatem ten problem ?
bejkrools
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lut 25, 13 13:53

Re: [FPDF] Błąd po przeniesieniu z localhosta

Postprzez percoz » Wt lut 26, 13 13:53

Z komunikatu błędu wynika, że plik gtiterminale.ugu.pl/fpdf/font/ARIAL_ce.php nie istnieje.

Prawdopodobnie spowodowane jest to tym, że w katalogu gtiterminale.ugu.pl/fpdf/font/ nie ma pliku ARIAL_ce.php, natomiast jest plik arial_ce.php

Zwróć uwagę na duże i małe litery w nazwie pliku. plik ARIAL_ce.php to nie ten sam plik co arial_ce.php

Zmień nazwę tego pliku na taką jak masz w kodzie (ARIAL_ce.php)
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron