Extreme Fusion 4.17 w Oprogramowaniu UGU

Problemy związane ze stronami PHP

Extreme Fusion 4.17 w Oprogramowaniu UGU

Postprzez Lotos » Śr mar 20, 13 12:24

Witam :) od kilku miesięcy proszę administracje o dodanie do Automatycznego oprogramowania w Panelu klienta dodanie działającego CMSa Extreme-Fusion 4.17 ze względu na to że jest dużo lepszy i jest więcej skórek do wyboru z www.extreme-fusion.pl ale nie mogę się doczekać :( czy tak wiele wgrać działający na serwerze UGU do oprogramowania CMS EF IV ??? sprawdzić potem próbnie instalując czy cms będzie działał??? bo nie mogę się doczekać i proszę i proszę :( przypuszczam jak się domyślam że wielu użytkowników UGU chciało by mieć w oprogramowaniu automatycznym do wyboru CMS extreme-fusion :( ja samemu jak pobieram CMSa z www.extreme-fusion.pl wgrywam pliki i instaluje po podaniu www.mojastrona.ugu.pl/setup/ i podaniu wymaganych informacji strona www nie działa :/

Pojawia się komunikat:

Warning: require_once(themes/Webmaster/theme.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/e/x/extrastacja.ugu.pl/subheader.php on line 23

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'themes/Webmaster/theme.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /virtual/e/x/extrastacja.ugu.pl/subheader.php on line 23
Lotos
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr mar 20, 13 12:06

Re: Extreme Fusion 4.17 w Oprogramowaniu UGU

Postprzez percoz » Śr mar 20, 13 14:28

Rozwiązanie problemy z Twoją instalacją Extreme-fusion znajduje się w temacie: http://www.ugu.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=2961

Na przyszłość proszę o niezakładanie kilku tematów dotyczących tego samego problemu.

Jeżeli zaś chodzi o dodanie Extreme-fusion do Oprogramowania dostępnego w naszym instalatorze, to dziękujemy za sugestię. Zostanie ona wzięta pod uwagę (co nie oznacza, że ten CMS na pewno zostanie dodany).
percoz
 
Posty: 612
Dołączył(a): Wt paź 11, 11 13:47


Powrót do PHP

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron