Pozycjonowanie

Propozycje zmian w serwisie ugu.pl jak i na forum.

Pozycjonowanie

Postprzez feniks » N lis 18, 07 22:21

Chciałbym aby admini poprawili pewne rzeczy na serwerze, a mianowicie jak dla mnie najważniejszą...pozycja w wyszukiwarkach.
Chodzi mi o to, że jeśli ktoś ma u Was stronę to tak naprawdę Was, a nie siebie pozycjonuje, gdyż aby znaleźć się w google nie wystarczy wpisać np: tata lecz trzeba dodać "ugu" czyli nazwę serwera, co jak dla mnie jest makabryczne, bo widać, że to pozycjonujemy Was, a nie siebie. Na yoyo jest inaczej, pozycja jest dla mnie. Tego by mi brakowało.
feniks
 

Postprzez Trystek » N lis 18, 07 22:56

hmm?
nie trzeba dodawać "ugu" :neutral:
Avatar użytkownika
Trystek
 
Posty: 716
Dołączył(a): Wt cze 12, 07 22:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez feniks » N lis 18, 07 23:04

no właśnie aby się znaleźć...trzeba :(
Samo słowo nie wystarczy, bo po prostu można się naszukać....
z "ugu: jestem od razu zaraz po głównym adresie.
feniks
 

Postprzez Trystek » N lis 18, 07 23:31

ja wpisuje jedno słowo i moja strona jest na samej górze :roll:
Avatar użytkownika
Trystek
 
Posty: 716
Dołączył(a): Wt cze 12, 07 22:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez feniks » Pn lis 19, 07 07:09

No nie wiem...Wpisałem "2paq" i jakoś nie widzę cię nigdzie
feniks
 

Postprzez v3nes » Pn lis 19, 07 08:52

Bo twoja strona nie jest dobrze wypozycjonowana, wpisujac slowo "ugu" precyzujesz wynik ktory zwroci ci google. Pozycjonowanie to nie kwestia jednego dnia, trzeba poswiecic troche czasu i czekac na wyniki
v3nes
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz lis 15, 07 07:50

Postprzez Trystek » Pn lis 19, 07 09:39

aaa mój błąd po wpisaniu jednego słowa widze alias swojej strony, rzeczywiście trzeba dodać "ugu" :cry:
Avatar użytkownika
Trystek
 
Posty: 716
Dołączył(a): Wt cze 12, 07 22:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez feniks » Pn lis 19, 07 13:35

Bzdury gadasz "v3nes"
Byłem na yoyo jakoś coś koło roku i w ciągu 2 miesięcy tak wypozycjonowałem, że byłem 1 po wpisaniu 1 słowa i nadal tak mam. Te same metody stosuję na ugu i nawet jeszcze więcej poświęcenia i nic, bez słowa "ugu" nie daje rady.

Wiem jak długo sie pozycjonuje i o to się nie martw, nie robię tego od dziś, prawda jest taka, że to trzeba coś na serwie wprowadzić i tyle. Ale admini chyba nie są zbyt dobrzy, skoro pisałem do nich o problemie z polskim locale i powiedzieli, że jest na serwie, a jakoś do dziś dnia widzę datę po angielsku.
feniks
 

Postprzez v3nes » Wt lis 20, 07 07:52

Gdzie bzdure napisalem? Jezeli chodzi ci o to

Bo twoja strona nie jest dobrze wypozycjonowana


To nie jest do konca bzdura, twoja strona nie jest doskonale wypozycjonowana ale wlozyles w pozycjonowanie wystarczajaco duzo czasu wiec powinna znajdowac sie wyzej w wynikach google

Zobacz PR ugu.pl a yoyo.pl. Mysle ze to jest powodem niskiej pozycji stron w domenie ugu.pl.
Admini powinni zadbac o wyzsza pozycje. Myle sie?
v3nes
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz lis 15, 07 07:50

Postprzez feniks » Wt lis 20, 07 12:58

Mylisz się, PageRank na yoyo i ugu mam 2 ale na ugu mam więcej linków, itp. więc jest lepiej wy pozycjonowana lecz kiedy wpisuje "Feniks" to wyżej znajduję się na yoyo i bez zbędnych dodatków jak "ugu".
Po 2 pisałem w tej sprawie do adminów na yoyo i potwierdzają, że to zależy od adminów serwa po prostu muszą zmienić ustawienia.
feniks
 

Postprzez v3nes » Wt lis 20, 07 18:04

Chodzilo mi o pagerank domeny yoyo.pl (5) i ugu.pl (3) to tez chyba w jakims stopniu wplywa na pozycje stron w wyszukiwarkach google. W kazdym razie tak jak piszesz admini powinni zadbac o to.
v3nes
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz lis 15, 07 07:50

Postprzez wargo » Wt lis 20, 07 20:48

Moja strona na ugu pokazuje się na pierwszej stronie pomimo ze nie wpisauje ugu :roll: , zależy to od strony, takze od tego czy dużo zmian wprowadziłeś na stronie. :wink:
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Postprzez Trystek » Wt lis 20, 07 21:26

ja jak zaznacze żeby szukało na stronach kategorii polski to też jest na pierwszej stronie, ale na samej górze jest alias :roll:
Avatar użytkownika
Trystek
 
Posty: 716
Dołączył(a): Wt cze 12, 07 22:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez wargo » Wt lis 20, 07 21:28

Bo to sprawdza pewnie te prostsze adresy, gdyby była domena np. .pl to by było jeszcze lepiej ;)
wargo
 
Posty: 1353
Dołączył(a): Cz lip 05, 07 16:59
Lokalizacja: Pleszew

Postprzez MG » So lis 24, 07 12:32

Zauważyłem że wiele osób na forum interesuje się pozycjonowaniem.
Jednak nie do końca, wszyscy wiedzą "co i jak". Ponieważ temat pozycjonowania jest bardzo obszerny i napisano już wiele ciekawych książek na ten temat, chciałbym wam polecić jedną z nich.
Jest to bardzo wartościowy poradnik dla początkujących pozycjonerów.
Książka zapisana jest w pliku .pdf i można ją ściągnąć tutaj >>>

Pozdrawiam i życzę wysokiej pozycji w Google. :grin:
MG
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn lip 09, 07 15:09
Lokalizacja: z domu:)

Następna strona

Powrót do Propozycje zmian

Copyright © 2007-2011 ugu.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

cron